31. 10. 2019

O mně

MGR. KATEŘINA KOLÍNKOVÁ

„Realitní makléřka s péčí nejlepšího přítele.“

Vítám Vás na mých webových stránkách. Abych se představila – jmenuji se Kateřina, a především jsem veselá, šťastná žena a podnikatelka, kterou zaměstnávají její záliby. Zároveň také rodačka ze Staňkovic u Žatce na severu Čech. V oblasti, kde jsem se narodila s příjmením Kunášková, zde vyrostla, a kterou znám jako své boty, dnes pomáhám lidem s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí. Jako realitní makléřka jsem se našla a snažím se svou práci odvádět na špičkové úrovni.

Lidé se při prodeji či koupi nemovitosti často nacházejí na náročných – veselých i smutných – předělech ve svých životech. Proto by tyto důležité kroky nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani kupující, natož oslovený makléř. Já jsem tu tedy od toho, abych jako odborník pomohla rychle prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší spokojenosti a pomohla od alespoň těch starostí, od kterých profesně a lidsky můžu. Díky svému jazykovému vzdělání najdu společnou řeč také s klienty v ruštině a angličtině. Za úspěchy pak hovoří reference mých klientů. 

Vím, že jako majitel nechcete prodávat, ale chcete prodat. Proto při Vašem zastupování používám své znalosti, zkušenosti a moderní nástroje prodeje – profesionální fotografie, home staging, video prohlídky, pořádám prohlídkové dny aj. Administrativní a právnickou podporu mi zajišťuje seriozní žatecká realitka CERET Reality, s.r.o.

Pokud máte zájem se naprosto nezávazně informovat, o co vše se mohu postarat, obraťte se na mě! Jsem připravena 7 dní v týdnu 365 dní v roce!

KDYŽ NEPRACUJI 🙂

Postarám se o Vás a kdo se stará o mě? Úžasný manžel Jaromír, který je mi velkou oporou, zároveň i parťákem při společných zájmech, nejčastěji s našimi třemi flat coated retrievery nebo výletech na motorce. S Jaromírem mi do života vešla dnes už náctiletá Nelinka, pro kterou jsem prý super „maceška“. Našly jsme si k sobě cestu přes jednu velkou společnou lásku. Psy. Ti jsou nepostradatelnou součástí mého života od dětství, hodně mě naučili a od roku 2008, kdy jsem založila chovatelskou stanici „Badaine“, je i chovám. V rámci stanice se se psy všichni společně věnujeme výstavám v ČR a v zahraničí, sportu a canisterapii.

Že jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Ráda se s Vámi sejdu třeba u dobré kávy. Zavolejte mi nebo napište